Sprouse Addicts from Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Demi se sviđa Joe Jonas?

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Demi se sviđa Joe Jonas? Empty Demi se sviđa Joe Jonas? Sub Mar 20, 2010 11:27 pm

{lady.sprouse}*

{lady.sprouse}*
Administrator
Administrator

To je kao sretan završetak za Disney film: savladan-zvučanje Demi Lovato otkrila je u petak kako je ona doista u vezi sa Joe Jonas-om.

Tijekom razgovora sa Access Hollywood's Billy Bush na njegovu radio programu, Billy Bush Show, domaćin je pitao Lovato, da li bi ona ikada bila sa nekim od Jonas Brothers, "Umm, možda," rekla je.

"Koji od njih? Joe? ", Rekao je Bush, za sta je Lovato je rekla," Da. On je zapravo ... on je moj najbolji prijatelj. "

Pritiskom za objašnjenje, rekao je Bush, "Tako ste vi otišlii od dečka-djevojka pa na najbolje prijatelji?"

"Nikakva suprotnost", 17-godišnja Sonny with a chance Chance zvijezda je objasnila.

"Oh? Znaci vi se vidjate sada? ", Rekao je Bush.

"Umm, da, on je moj najbolji prijatelj i on je nevjerojatan", Lovato je konačno priznao.

Lovato je opisala svoju Camp Rock 2 drugu zvijezdu kao "potpuni džentlmen," koji "me tretira na najviše nevjerojatnim mjesta."

Dodala je, "On je savršen."

Lovato je prvi put susrela Jonasa, 20, na skup Camp Rock u 2007 i na turneji Jonas Brothers sljedeće godine. Par je dugo imao glasine da su ustvari par, koje je Lovato ranije odbijala. Par je nedavno snimio videospot za njihov duet "Make Wave".

Preuzeto sa [You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu