Sprouse Addicts from Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ola mi amigas y amigos

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ola mi amigas y amigos Empty ola mi amigas y amigos Ned Mar 28, 2010 2:31 pm

~*K@t Von D *~

~*K@t Von D *~
~Saznajes za njih~
~Saznajes za njih~

ja se zovem sofija iz crne gore sam iz herceg novoga obozavam tv novele...sortilegio,mi pecado,cuidado con el angel i rebelde.....naj glumice i glumci su mi...jacky,mai,ely i will..any,dul i ostala latinoamericka kompanija obboo ih....
obozavam grupu rebelde to mi ej omiljena muzicka grupa i loooda sam za njima duse moje majee obbooo ihh i nikada ih necu zaboraviti rebelde siempre en mi corazon...takođe oobooo i kat von d ,la ink,maimi ink....jon i kat ..i ostalo....zak i kodi

ako vas sta zanima pitjte me.....=)))
dovela me isidora.....

2ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Ned Mar 28, 2010 2:36 pm

{lady.sprouse}*

{lady.sprouse}*
Administrator
Administrator

Dobrodošla,nadamo se da ćeš se lepo zabaviti Smile

3ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Ned Mar 28, 2010 2:41 pm

~*K@t Von D *~

~*K@t Von D *~
~Saznajes za njih~
~Saznajes za njih~

tnx hocu=)

4ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Ned Mar 28, 2010 3:14 pm

☮♥isidora♥☮

☮♥isidora♥☮
Moderator
Moderator

Welcy!

5ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Pon Mar 29, 2010 7:16 pm

~*K@t Von D *~

~*K@t Von D *~
~Saznajes za njih~
~Saznajes za njih~

tnx

6ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Uto Mar 30, 2010 9:20 pm

~Iwona~

~Iwona~
Administrator
Administrator

welcyyy

https://sprouse-brothers.serbianforum.info

7ola mi amigas y amigos Empty Re: ola mi amigas y amigos Sub Maj 01, 2010 9:50 pm

miccy

miccy
~Loodis za njima~
~Loodis za njima~

Welcome!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu